Beyonce, mesazh astronautėve

Shko poshtė

Super Beyonce, mesazh astronautėve

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:16 am
Kėngėtarja Beyonce ka regjistruar njė mesazh pėr katėr astronautėt nė anijen hapėsinore Atlantis.
Artistja 29-vjeēare i dėrgoi ekuipazhit tė anijes njė mesazh tė shoqėruar nga tingujt e kėngės sė saj, “Run The World Girls”.

“Mirėmėngjesi Atlantis, unė jam Beyonce. Ju na frymėzoni tė gjithėve ne pėr tė guxuar pėr tė jetuar ėndrrat tona, pėr tė ditur se jemi tė fortė dhe tė zgjuar sa duhet qė t’i arrijmė ato”, shprehej kėngėtarja nė mesazhin e saj, transmeton TCH.

Ajo i ka kushtuar njė vėmendje tė veēantė anėtares femėr tė ekuipazhit tė anijes sė NASA-s.

“Kjo kėngė i kushtohet nė veēanti Sandyt, tė gjitha grave qė na kanė ēuar nė hapėsirė dhe atyre vajzave qė janė eksploratoret e sė ardhmes”, ėshtė shprehur Beyonce.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi