Nora Istrefi, me zogun e lagur n sken

Shko posht

Super Nora Istrefi, me zogun e lagur n sken

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:23 am

Duket se Nora Istrefi ka kaluar n ekstaz, n nj koncert q ka mbajtur n njrin prej lokaleve t nats n Kamenic, qytez n Lindje t Kosovs.
Si shihet edhe n fotografit ekskluzive t portalit LajmeShqip.com, kngtarja derisa ka knduar n klubin Sugarfree, ka pasur t veshura t brendshme prej t cilave vagina e saj ka qen gati e demaskuar dhe i ka provokuar t vazhdimisht pranishmit, sikur tua bnte me sy.
Zogu i sht lagur dukshm n sken, derisa ajo ssht ndalur s knduari. T pranishmit n klub kan qen t mahnitur nga kjo performanc e Nora Istrefit, e cila ksaj radhe si ka kursyer pr ta as pjest e saj m intime
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi