Adelina Ismaili ndez Ulqinin (foto)

Shko posht

Super Adelina Ismaili ndez Ulqinin (foto)

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:52 am

Foto hot, muzik pa fund, argtim deri n ort e vona dhe sigurisht, nj kngtare q di t interpretoj, di ta ndez publikun.
Adelina Ismaili ka qen e ftuar n Ulqin fundjavn qe shkoi ku m 15 korrik ka mbajtur koncert ku nuk kan munguar skenat spektakolare dhe sigurisht, shfaqja e kngtares n formn m t mir t saj.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Adelina Ismaili ndez Ulqinin (foto)

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 7:31 am

Kjo eshte e papare Bravo Adelina bravoo bravoo bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Adelina Ismaili ndez Ulqinin (foto)

Mesazh nga GentleMan prej Tue Jul 19, 2011 11:14 am

kjo asht absulut madona e kosoves.. ylli shqiptar i kosoves adelina ismajli qe gjithmon edim se kjo eshte e qmendur ne stilin e saj :)

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Adelina Ismaili ndez Ulqinin (foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi