Martesa mund t jet e mir pr zemrn e nj mashkulli

Shko posht

Super Martesa mund t jet e mir pr zemrn e nj mashkulli

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 11:37 amNj studim i publikuar n internet n Canadian Medical Assn. Journal zbuloi se burrat e martuar krkonin pr trajtim n koh, pas simptomave t nj sulmi n zemr, m shpesh se personat q jan vetm.

Sipas studimit t 4,400 meshkujve dhe femrave, 75.3 pr qind e personave t martuar shkonin n spital brenda 6 orve nga shenja e par e dhimbjeve n gjoks.

Sipas studiuesve personat e martuar shfaqen m shpejt n spital se sa njerzit q jan single (beqar).

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi