William Levy mohon lidhjen me Jennifer Lopez

Shko posht

Super William Levy mohon lidhjen me Jennifer Lopez

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 11:57 am



Nj model i njohur si Brad Pitti i Kubs ka mohuar t ket nj lidhje me Jennifer Lopez.
William Levy, 30 vjear, bri nj paraqitje n videon e re t yllit t popit I′m Into You, e cila ishte filmuar n Mexico n prill.
Gjyqtarja e American Idol, 41 vjeare, tregohej mjaft e afruar me t n skenat sensuale n plazh. Ditn e djeshme ai hodhi posht raportet se po frekuentohet me kngtaren, e cila njoftoi pr ndarjen e saj nga Mark Antony, ditn e premte.
Nj zdhnns i Levy tha se e vetmja lidhje q kan ata t dy sht lidhje profesionale dhe vetm ajo ka qn gjithmon.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi