Teuta Kurti martohet n shtator

Shko posht

Super Teuta Kurti martohet n shtator

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 2:19 pmKngtarja Teuta Kurti do t jet artistja e radhs q do t vr kuror me t fejuarin e saj, Dardanin.
Dasma thuhet q do t bhet n shtator por data e martess nuk sht vendosur ende, shkruan Standard.

Teuta raportohet t ket thn se ceremonia e saj martesore do t jet modeste dhe me pak t ftuar.

Kngtarja s fundi u paraqit n Top Fest 8 me kngn Perndo pa lindur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi