Bieber fiton 3 milionė dollarė nga parfumi

Shko poshtė

Super Bieber fiton 3 milionė dollarė nga parfumi

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 2:21 pm

Kėngėtari Justin Bieber ka lėshuar mė parė nė treg parfumin e tij tė dytė. Derisa i pari ishte unisex, parfumi “Someday” ėshtė pėr femra. Ekspertėt ia parashikojnė tė njėjtin sukses qė e arritėn Jennifer Lopez dhe Britney Spears me parfumet e tyre, transmetojnė mediet amerikane.

“Nuk kemi diēka kaq serioze qė nga Jennifer Lopez dhe Britney Spears, dhe nėse vazhdon kėshtu, ky do jetė parfumi numėr njė nė vitin 2011”, ka thėnė Karen Grant, menaxherja e korporatės me tė cilėn Justin ka nėnshkruar kontratė pėr parfum.

Nuk dihet nėse e dashura e tij, Selena Gomez, pėlqen kėtė parfum.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi