Antoineta Nikprelaj rol kryesor n filmin Scar 23″

Shko posht

Super Antoineta Nikprelaj rol kryesor n filmin Scar 23″

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 2:26 pmAntonieta Nikprelaj, bukuroshja 24 vjeare me origjin shqiptare nga Mali i Zi, ka nisur nj karrier shum t suksesshme n kinematografin e Hollywoodit.
Pas realizimit t reklams M&Ms, bukuroshja 24 vjeare ka arritur t siguroj edhe nj rol n nj film t Hollywoodit., shkruajn mediat shqiptare.
Filmi sht nj triller fantastiko-shkencor, ku Antoineta interpreton n rolin e shkenctares Dr. Scar e cila ka aftsin t udhtoj n koh dhe prpiqet pr t shptuar botn.
Filmi titullohet Scar 23? me regji t Philippe Martinez, ka nj buxhet prej 16.5 milion dollarsh e pritet t shfaqet n ekranet amerikane n vitin 2012.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi