Rihanna shёtitje me njё kёmishё dhe me

Shko posht

Super Rihanna shёtitje me njё kёmishё dhe me

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 2:28 pm

Asgjё tjetёr pёrvese njё kёmishe nuk kishte veshur kёngёtarja teksa kishte dalё tё shёtiste me shoqёrinё e saj rrugёve tё New York City-t!
E kapur me njё shoqe pёr dore, bukuroshja ecte duke buzёqeshur. E veshur me njё kёmishё qё dukej sikur ta kishte marrё borxh! Mbase ja ka marrё djaloshit tё saj Drake?
Rihanna dhe Drake janё njohur bashkё qё nё 2009 dhe lajmet e fundit thonё se sa herё ato rastisin bashkё, nuk e humbasin mundёsinё pёr tё qёnё intim bashkё. Madje sipas njё burimi tё fundit, muajin e kaluar ata janё kapur nё flagrancё duke u puthur nё klubin e natёs Buonanotte, nё Montreal tё Kanadasё.
Sipas gazetёs New York Post, Rihanna dhe Drake ndjehen shumё tё tёrhequr nga njёri-tjetri, por ajo ёshtё shumё e ngarkuar me karrierёn e saj pёr tju angazhuar njё lidhje nё kёto momente.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi