Logitech nxjerr tastjern e re me WiFi

Shko posht

Super Logitech nxjerr tastjern e re me WiFi

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jul 19, 2011 4:53 pm


Kompania Logitech ka hedhur n treg tastjern m t re me wireless, e prshtatshme pr kompiuterat personal por edhe pr tablett.
Ky prototip, i quajtur Touch K400, ka nj tastjer me madhsi normale, mjaft t holl, nj bateria 2xAA q mban n mbi 20 or pun, nj radio-frekuenc 2.4 GHz q mundson lidhjen me kompiuterin personal ose tabletin deri n 10 metra largsi dhe me pllak me prekje t integruar me madhsi 3.5-inch.

Shitjet pr kt portotip do t fillojn m 29 Korrik, ndrsa Touch K400 do t kushtoj 57 $.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi