Luftime t ashpra n Brega

Shko posht

Super Luftime t ashpra n Brega

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jul 19, 2011 4:58 pm


Raportet nga Libia flasin pr luftime t ashpra ndrmjet kryengritsve rebel dhe forcave t Muamer Gaddafit n zonat e banuara t qytetit Brega.
Forcat opozitare thuhet t ken shnuar disa fitore n kt qytet, pavarsisht artileris s rnd nga trupat qeveritare.

Por, sipas stafit mjeksor, tre kryengrits kan humbur jetn t dieln dhe 96 t tjer jan plagosur.

N Bruksel, prmes nj deklarate t NATO-s sht thn se forcat e koalicionit po monitorojn situatn dinamike n gjith vendin, prfshir dhe qytetin Brega.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi