Tripoli thot se ka zhvilluar bisedime me SHBA-t

Shko posht

Super Tripoli thot se ka zhvilluar bisedime me SHBA-t

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jul 19, 2011 4:58 pm


Zdhnsi i qeveris libiane tha se prfaqsuesit e Muamer Gaddafit, kan zhvilluar nj takim ball pr ball me zyrtart amerikane mbi rivendosjen e lidhjeve n mes t dy vendeve.
Nj zyrtar i Departamentit Amerikan t Shtetit, konfirmoi takimin, por tha se ai ishte vetm pr t pruar mesazhin se Gaddafi duhet t jap dorheqje dhe se nuk jan planifikuar takime t ardhshme.

Takimi u zhvillua pas vendimit t s premtes t SHBA-s dhe t 30 shteteve tjera t mbledhura n Stamboll pr ta njohur opozitn si prfaqsuese legjitime t Libis.

Zdhnsi i Qeveris, Musa Ibrahim u tha gazetarve n Tripoli se bisedimet jan zhvilluar t shtunn por, refuzoi q t tregoj se ku jan zhvilluar ato dhe kush ka marr pjes n to.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi