Ish gazetari i "News of the World" gjendet i vdekur

Shko posht

Super Ish gazetari i "News of the World" gjendet i vdekur

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jul 19, 2011 5:00 pm


Gazetari i dikurshm i tabloidit tashm t mbyllur News of the World, i cili ishte n mesin e grupit t par t njerzve q foln pr skandalin e prgjimeve, Sean Hoare, sht gjetur i vdekur n Watford, ka njoftuar policia britanike.
Zyrtar t rendit kan thn se Hoare sht gjetur i vdekur n shtpin e tij n Votford, 40 kilometra larg Londrs dhe se vdekja e tij sht cilsuar si e pashpjeguar, por nuk sht karakterizuar si e dyshimt.

E prditshmja The Guardian shkruan se gazetari Hoar ka pasur probleme t rnda me alkoolizmin dhe drogn.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi