Reagon Nora: Premton q do t ket kujdes me zogun e saj

Shko posht

Super Reagon Nora: Premton q do t ket kujdes me zogun e saj

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:32 pm

Nj dit pas daljes s lajmit dhe publikimit t fotografive t zogut t Nors n nj koncert, n Portalin Lajmeshqip.com, kngtarja Nora Istrefi ka shkruar n rrjetin social Facebook n faqen e saj zyrtare The Real Nora Istrefi Fan Page.
Q n mngjesin e sotm, koh kjo kur ajo duket se ka par zogun e saj t shpalosur n shum sajte t cilat kan i jan referuar Portalit Lajmeshqip.com, ajo ka shkruar ahahahhaha gazetart sjon normal! lemni rahat o vlla.
Pas ktij statusi kan psuar shum komente ku Nors i sht shkruar se ajo ka pasur faj q sht ekspozuar n at mnyr.
Duhet me pas kujdes, ka qen njri nga komentet e njerzve. Nora Istrefi ia ka kthyer komentin duke shkruar : e vrtet! Duhet me pas kujdes. thnx. Ksisoj Nora Istrefit duket se i ka ngelur pakz hatri pr publikimin e fotografive, mirpo duket sikur edhe i ka br mir publikimi i tyre pasi premton se ka mbledhur mend.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi