Lady Gaga shfaqet e mbuluar

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Lady Gaga shfaqet e mbuluar

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:35 pmGaga ёshtё shfaqur nё njё nga stilet e mendura tё fashionit tё saj.
Nё New York, nё njё intervistё radiofonike qё do tё jepte, kёngёtarja ёshtё parё tё shkonte e veshur me njё kostum shumё tё uditshёm, por si e zakonishme pёr tё. Ajo ishte veshur me njё trupore dhe njё tyl qё i mbulonte tё gjithё fytyrёn, duke i lёnё jashtё vetёm buzёt e saj tё kuqe; me njё palё syze tё zeza tё mёdha katrore, me kёpucёt e saj tё zeza super tё larta dhe me njё veshje plasmasi gjysёm i tejdukshёm Kjo ёshtё Gaga dhe stili i saj.
Dhe nёse shumёkush mund tё thotё qё ajo ёshtё e mendur dhe se idetё e saj janё kot, atёhere do ti thonim qё kёtё gjё tia linin nё gjykim njё profesionisti.
Ditёt e fundit, Lady Gaga ka lidhur njё marrёveshje me stilistin e famshёm tё kapeleve, Philip Treacy, pёr tё realizuar njё linjё pёr tё, me idetё e saja tё mendura, imagjinatёn e sё cilёs stilistёt e vlerёsojnё shumё.
Stilisti Philip Treacy ёshtё autori i kapeles sё Princeshёs Beatrice nё dasmёn e Will dhe Kate.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi