Reagimi i Rihannёs ndaj propozimit pёr martesё

Shko posht

Super Reagimi i Rihannёs ndaj propozimit pёr martesё

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:37 pmGjatё kёsaj vere Rihanna ka qenё shumё e zёnё me turin e saj botёror Loud, megjithatё ajo ka gjetur kohё pёr ti takuar disa nga fansat e saj mё tё mёdhenj pёrpara koncerteve.
Duhet thn se disa prej ktyre fansave e kan konsideruar veten me shumё fat, q kan kaluar disa momente tё kёndshme me idhullin e tyre. Por njёri prej tyre ka qenё akoma me mё shumё fat, pasi Rihannёn e ka patur dёshmitaren e propozimit mё tё rёndёsishёm tё jetёs sё tij. Fotografitё e tregojnё mё sё miri kёtё moment. Dy dashamirёs tё devotshёm tё Rihannёs e kanё surprizuar kёngёtaren duke u fejuar nё sy tё saj. Kёngёtarja e hitit tё fundit Man Down ishte po aq e surprizuar nga ky gjest sa gjithё tё tjerёt pёrreth.
Nё fillim, Rihanna ёshtё trembur duke menduar qё propozimi ishte pёr tё. Por, kur ka kuptuar qё momenti surprizё dhe romantik i dedikohej vajzёs qё Rihanna kishte nё krah, ajo ka shpёrthyer nё lot gёzimi.
farё mёnyrё e bukur pёr tё nisur njё kapitull tё ri tё jetёs, duke patur dёshmitare njё nga yjet mё tё mёdhenj botёror!!!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi