Fotografimi n ajr gjat rnies n pishin hiti m i ri

Shko posht

Super Fotografimi n ajr gjat rnies n pishin hiti m i ri

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 7:50 pmHiti m i ri pas pozimit n form drrase dhe n form t hutit sht pozimi n pishina.
Ky stil i ri fotografimi sht i vlefshm vetm nse ata q pozojn kapen n ajr derisa jan duke rn n pishinn e mbushur me uj.

N rnie e sipr ata marrin poza t ndryshme dhe interesante.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi