Ronaldo dshiron vajz si Beckhami

Shko posht

Super Ronaldo dshiron vajz si Beckhami

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 8:08 amDy futbollistt e njohur, David Beckham dhe Cristiano Ronaldo, nuk ndalen s dhni njri tjetrit komplimente. Ronaldo pas qndrimit n ShBA deklaroi se do t dshironte t bhej njeri familjar, sikur Beckhami.
Futbollisti i Real Madridit deklaroi se sht i lumtur pr fmijt e familjes Beckham dhe se shpreson se nj dit do t ket shum fmij.
Dshiroj t jem njeri familjar si David Beckham. Po, do t dshiroja t kisha vajz si ai, ka thn portugezi pr revistn People.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi