Modelja kroate ngacmohet nga politikanėt kosovarė

Shko poshtė

Super Modelja kroate ngacmohet nga politikanėt kosovarė

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 6:33 pmKishte qenė e ftuar nė Prishtinė gjatė “Javės sė Modės” ku ishte mysafire speciale. Por jo gjithēka ka shkuar mirė pėr modelen kroate Kristina Lumpar.
Modelja kroate thotė se tė qenit mysafirė special nė “Javėn e Modės” nė Prishtinė ėshtė bezdisėse pėr shkak tė politikanėve kosovarė, tė cilėt e kanė ngacmuar rregullit, pėrcjell gazeta “Express”.

Modelja ka pohuar se ka kaluar shumė mirė nė Prishtinė, porse disa politikanė kosovarė janė treguar tė pamoralshėm me ofertat qė i kanė bėrė.

“Atje politikanėt janė ‘facerat’ kryesorė. Nė tė vėrtetė ata ēdo kund janė tė kėtillė, por kjo ėshtė tejet e theksuar nė Kosovė. Bėjnė ēfarė tė dėshirojnė dhe askush nuk guxon t’i shikoj shtrembėr”, ka theksuar modelja.

“Ata mė bėnin komplimente tė vazhdueshme, madje njėri prej tyre mė ftoi nė vilėn e tij tė pinim nga njė gotė verė dhe tė diskutojmė pėr marrėdhėniet fqinjėsore ndėrmjet Kroacisė dhe Kosovės”, ka thėnė ajo duke shtuar se ka refuzuar tė shoh brendėsinė e shtėpisė sė dikujt.

Lumpar ka pohuar se ka fituar dy dhurata tė mira e tė vlefshme, zinxhir tė arit dhe byzylyk dore, por nuk ka dashur tė zbulojė emrat e politikanėve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi