Lady Gaga qan pr gjiithqka

Shko posht

Super Lady Gaga qan pr gjiithqka

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 6:36 pmLady Gaga plqen q gjithka t v n shesh dhe me shesh nnkuptojm Twitterin. Kngtarja se ka problem ti shpreh emeocionet e saja m t thella pr t gjith 11 milion ndjeksit.
Momentet e rnkimeve t Gagas kan ardhur duke dgjuar kngn e saj m t fundit n radio sa q bri t qeshin t tjert, prderisa ishte duke u intervistuar me Justin Timberlake n Saturday Night Live.

Mirpo, nuk jan vetm momentet kur ajo ka qar q jan shprehur n Twitter, ka t tilla pr t cilat ekzistojn video t shumta, q kngtaren ekscentrike n fakt e shfaqin mjaft sentimentale.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi