Argjentina drejt Spanjs pr pushime

Shko posht

Super Argjentina drejt Spanjs pr pushime

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 6:37 pmArgjentina Ramosaj ka vendosur q pas prfundimit t projekteve t saja muzikore ta qeras veten me nj pushim luksoz.
Pas prfundimit t kngs m t re, nj kng verore e punuar nga Hekuran Krasniqi dhe e cila pritet t publikohet s shpejti, kngtarja do ti kaloj disa dit pushime n plazh. Dhe, si mson Telegrafi, ajo ka zgjedhur t shijoj bregdetin e Spanjs.

T dashur miq, shpresoj q jeni mir t gjith dhe jeni duke shijuar pushimet. Un kam punuar shum n projekte t reja dhe shum shpejt do t lancohet edhe knga ime e re. Shpresoj t shihemi n koncertet e mia t ardhshme (do ti bj publike datat pasi t kthehem nga pushimet), ka shkruar Argjentina n profilin e saj n Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi