Vesa Luma, koncerte dhe dashuri

Shko posht

Super Vesa Luma, koncerte dhe dashuri

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 6:42 pmKngtarja prishtinase Vesa Luma sht duke kaluar nj periudh t ndritshme, apo nj muaj mjalti. Prvese po fiton para nga koncertet e shumta, q sht duke i mbajtur n bregdetin e Shqipris dhe t Malit t Zi, ajo po bn qejf me t dashurin e saj, Kreshnik Zalli, i cili ka disa dit q i sht kthyer nga Amerika.
Miq t kngtares rrfejn se Vesa pas kthimit t Kreshnikut sht mbushur me plot energji. Vesa sht n momentet e veta m t mira, pasi i dashuri i sht kthyer nga Amerika. Jan bashk pothuajse n secilin koncert q sht duke e mbajtur Vesa. Duken ift i lumtur dhe lidhja e tyre po shkon pr mrekulli, ka treguar nj shoqe e kngtares.
Vesa Luma sht e lidhur me Kreshnik Zallin prej m shum se dy vjetsh dhe, pavarsisht se kan jetuar larg njri-tjetrit, lidhja e tyre ka mbetur e fort. Jan t gjitha spekulime se kngtarja sht lidhur me ndonj tjetr. Ajo sht e dashuruar n Kreshnikun, tha tutje ajo, njofton portali Qendra.
Vesa Luma pritet ti jap dhjetra koncerte n qytete t ndryshme t Shqipris, Kosovs, Maqedonis dhe Malit t Zi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi