Justin Bieber, koncert privat pёr familjen Beckham

Shko posht

Super Justin Bieber, koncert privat pёr familjen Beckham

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 7:07 pmYlli i pop-it, 17-vjeari Justin Bieber ka rёnё dakort pёr tё dhёnё njё shfaqje ekskluzivisht vetёm pёr shtёpinё Beckham nё Los Angeles, por me njё kusht tё vetёm: nderin tia kthejё me leksione private futbolli.
Vetё Justin ёshtё shprehur: Kam rёnё dakort qё tё jap njё koncert enkas pёr djemtё e Davidit, nё shtёpinё e tyre, vetёm nё qoftё se pastaj ai do tё mё japё mua disa mёsime rreth futbollit. David duket njё baba i mrekullueshёm dhe kur mё tha se sa shumё do tё lumturoheshin djemtё e tij nga kjo surprizё, nuk kisha si ti pёrgjigjesha ndryshe!
Tё tre djemtё e Davidit, Brooklyn 12, Romeo 8 dhe Cruz 6 janё adhurues tё mёdhenj tё kёngёtarit kanadez dhe pikёrisht pёr kёtё arsye, vitin e kaluar, babai i tyre i ka shoqёruar nё njё koncert tё tij. Madje, djemtё e tyre kishin propozuar qё ta quanin pjesёtaren e re tё familjes Justeen (varianti femёror i emrit Justin) Bieber Beckham. David ka thёnё se kёngёt e Justin dёgjohen pa pushim nё shtёpinё e tyre.
Gjithashtu, thuhet se djemtё e Beckham janё fansa tё Selenёs, qё luan nё njё serial tё transmetuar nё US TV, izards Of averly Place, ku e quajtur me emrin Harper ajo personifikon njё fёmij me fuqi magjike. Kёshtu qё Justin ka shumё mundёsi tё marrё me vete Selenёn, e cila mund ti dedikojё edhe njё kёngё Harperit tё vogёl.
Sa me fat janё fёmijёt e vip-ave!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi