Shumė pak artistė nė promovimin e albumit tė Gentės

Shko poshtė

Super Shumė pak artistė nė promovimin e albumit tė Gentės

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 7:09 pmKėngėtarja atraktive, Genta Ismajli, e ka promovuar nė Prishtinė albumin e saj tė pestė me radhė, me titull “Guximi”.
Megjithėse ajo ėshtė dukur mė e lumtur se kurrė nė kėtė mbrėmje, ku ka kėnduar pėr tė pranishmit dhe adhuruesit e saj, i kanė munguar emrat e njohur tė muzikės, edhe pse ka qenė ditė e enjte, kur zakonisht artistėt nuk kanė ndonjė koncert, pėr tė thėnė se janė tė zėnė.
Ata tė paktėt qė e kishin respektuar kolegen e tyre ishin Genc Prelvukaj, Skillz, Gena, Sunaj Saraēi, Seven Saraēi. Megjithatė, Genta, me kolegė apo pa kolegė, ėshtė munduar tė jetė nė formė edhe gjatė kėsaj mbrėmje ku ka kėnduar disa prej kėngėve tė albumit tė saj mė tė ri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi