Lady Gaga: Pendohem pr do her q kam marr drog

Shko posht

Super Lady Gaga: Pendohem pr do her q kam marr drog

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 20, 2011 7:09 pmDiva e re e pop-it, e cila me vetm 2 albume ka arritur t vr nj pasuri marramndse, deklaroi se filloi t prdorte drog nga depresioni: Nuk isha aspak e lumtur me jetn time.
Lady Gaga ka rrfyer ditn e djeshme se ka pasur nj marrdhnie t gjat me drogn dhe n veanti me kokainn q e cilsoi si djall.
Diva e re e pop-it, e cila me vetm 2 albume ka arritur t vr nj pasuri marramndse, deklaroi se filloi t prdorte drog nga depresioni: Nuk isha aspak e lumtur me jetn time.
Mendoj se isha shum e vetmuar dhe droga u b miku im i vetm. Nuk e pija n shoqri. Mbyllesha n shtpi duke pir drog dhe duke shkruar muzik. Jam penduar pr do viz q kam trhequr, theksoi Lady Gaga.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi