ifti i v emrin Bing fmijs s tyre

Shko posht

Super ifti i v emrin Bing fmijs s tyre

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jul 20, 2011 9:23 pm


I gjori fmij i sapolindur Bing! Ai nuk di asgj, por as prindrit e tij tashm t njohur n t gjith botn Kate Hudson dhe Matt Bellamy nuk jan m t zgjuar, sepse ai mban t njjtin emr si motori krkimor i treti m i famshm n SHBA.

Bingham Bing Hawn Bellamy, lindur me peshn prej 3.5 kg, m 9 Korrik, doli pas 4.5 orve t nj shtytjeje intensive, cicron babai krenar n rrjetin social.

Bellamy zbulon edhe arsyen e vrtet pse ifti i vuri emrin e pazakont djalit t tyre t sapolindur. Pr ata q jan kureshtar, Bingham sht mbiemri i vajzris s nns sime dhe Bing Russell ka qen babai i Kurtit. Lidhje familjare nga t gjitha ant!, cicroi ai.

Por t paktn Bing-u nuk do t jet vetm ndoshta do t bhet shok me Like-un, Facebook-un dhe Google-in

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi