Rozana n skena super hot

Shko posht

Super Rozana n skena super hot

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 21, 2011 5:28 am
Kngtarja Rozana Radi sapo ka prfunduar xhirimet pr klipin e ri Rri dhe pak. Klipi pritet t publikohet kto dit nga stacionet muzikore shqiptare, por Blutooth ka kontaktuar kngtaren e cila i ka dhn nj preview t klipit.
Klipi do t jet nj film me metrazh t shkurtr, nj romanc dashurie, por me nj fund t hidhur. Nuk do t mungojn skenat e nxehta t dashuris, si dhe pjes ku kngtarja do t shfaqet thuajse nudo. Klipi do t ket nj sken dashurie n dush, q sht super hot.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi