Ben Affleck ngushėllon Jennifer Lopezin

Shko poshtė

Super Ben Affleck ngushėllon Jennifer Lopezin

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 21, 2011 5:29 am
Nuk ėshtė risi qė pas divorcit, shumėkush kėrkon ngushėllim te partneri i vjetėr. Me kėtė recetė tė provuar ėshtė shėrbyer edhe Jennifer Lopez, ose mė mirė tė themi nėna e saj, Guadalupe Lopez, e cila i ėshtė drejtuar pėr ndihmė Ben Affleckut, ish tė fejuarit tė Jenniferit.
Nėna Lopez tre ditė para se Jennifer dhe Marc Anthony tė shpallnin divorcin, i ka dėrguar Benit njė letėr elektronike, nė tė cilėn e ka lutur pėr kėshillė.
“Beni i ka pėlqyer gjithnjė dhe ajo i beson atij. Nė pėrgjigje nėnėn Lopez, ai ka shkruar se Jenniferit i dėshiron tė gjitha tė mirat dhe i ofron ndihmėn e tij”, zbulon njė burim nė revistėn Us Weekly.
Ndoshta aktori 38-vjeēar do tė ishte zgjedhje mė e mirė pėr kėngėtaren, aktoren dhe dizajnuesen e modės 41-vjeēare, e cila vetėm disa muaj pas ndarjes nga Affleck qe martuar pėr Anthonyn.
“Kjo ishte njė martesė e keqe dhe Jennifer mblodhi kurajėn pėr ta pėrfunduar. Marc ishte bashkėshort i tmerrshėm”, tha burimi i afėrt me ēiftin e divorcuar, duke shtuar se Lopez, megjithė imazhin e divės me vetėbesim tė madh, nė fakt ėshtė njė grua shumė e pasigurt.
“Jennifer nuk ka vetėbesim, kurse Marcu vetėm i ka kontribuar pasigurisė sė saj. Pėr kėtė arsye ajo ka duruar tepėr gjatė abuzimet e tij”, deklaroi ky burim.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi