SHBA, 22 viktima nga moti i nxeht

Shko posht

Super SHBA, 22 viktima nga moti i nxeht

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jul 21, 2011 12:31 pm


T paktn 22 persona kan humbur jetn kt jav nga nj val e nxeht q ka prfshir pjesn qendrore dhe jugore t Shteteve t Bashkuara.
Parashikuesit e motit thon se kjo val sht duke lvizur drejt lindjes dhe se mund t zgjas me jav, njoftojn mediat.

Shrbimi Kombtar i Motit tha se 141 milion njerz n disa shtete jan vn nn alarmin e ngrohjes, pr shkak t temperaturave t larta.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi