Tirana pyetet: Kush sht Adelina Berisha?!

Shko posht

Super Tirana pyetet: Kush sht Adelina Berisha?!

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 21, 2011 4:57 pm
N Shqipri bjn hajgare me Adelina Berishn. Vajza e re q e shpejtoi rritn pr t ln skenat e fmijve me balona, e pr t'u ekspozuar me kngtaret e mdha, nuk njihet n Tiran.
Medie e atjeshme raportojn q Adelina t ket thn n Kosov se motrat Greta dhe Eni Koi e xhelozojn, sepse ajo po ua merr bukn n Tiran.
Por, sipas Gazets TrafikVip, Adelina nuk sht par n ndonj sken n Shqipri, e madje as npr lokale. Kur sht pyetur nj pronar pabi n Tiran, prgjigja e tij ka qen: Adelina Berisha?! Po kjo kush sht?!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi