Bleona se prfill shqipen n mesazhe!

Shko posht

Super Bleona se prfill shqipen n mesazhe!

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 21, 2011 5:17 pmKngtarja shqiptare Bleona Qereti, e cila po prpiqet t krijoj karrier n Amerik, madje n Holliwwood, prap ka krkuar nga fansat e saj q t flitet n gjuhn angleze.
N nj mesazh q e ka postuar n faqen e saj n Twitter, Bleona i ka lutur fansat q mesazhet ti drejtohen n gjuhn angleze.
Ju lutem edhe nj her t gjithve. Mesazhet n kt faqe duhet t jen n anglisht dhe duhet t ken lidhje vetm me karriern time, ka shkruar Bleona n profilin e saj, shkruan Express.
Sipas saj, do mesazhi tjetr q nuk ka lidhje me karriern e saj, ajo nuk do ti prgjigjet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi