Britney Spears, jo higjienike

Shko posht

Super Britney Spears, jo higjienike

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 7:27 amBritney Spears ka refuzuar t lahet pr dit t tra dhe e mbajti hundn t pa pastrt, gjithnj sipas nj ish-truproje i cili e akuzon at pr keqtrajtim.
Fernando Flores vitin e kaluar lansoi nj padi duke pohuar se krijuesja e hitit Toxic vazhdimisht ekspozoi veten dhe shprehu apetitet e saja seksuale kunderjt tij prderisa ai punonte pr t.

Avancet seksuale t ofruara nga ajo pr t nuk u pranuan pr shkak t disa arsyeve. Spears kishte disa shprehi shum t kqija, ajo nuk lahej me dit t tra, dhe era i vinte duhan. Ajo nuk prdori kurr deodorant dhe kurr nuk lau dhmbt, kurr nuk rregulloi flokt, kurr nuk veshi kpuca dhe orape, shkruan n padin e Flores.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi