Fansat nuk pelqejnė spotin e ri tė Elvanės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fansat nuk pelqejnė spotin e ri tė Elvanės

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 7:55 am“Me ty” mund tė jetė njėra prej kėngėve mė tė mira dhe mė tė votuarat nė Top Fest, por spoti i saj ėshtė kritikuar mė tė madhe nga fansat e Elvanės nė youtube.com dhe nė facebook.
Klipi “Me ty” i Elvanės ėshtė postuar dje nė kanalin zyrtar tė saj nė youtube.com, pėrderisa ajo ec nė njė rrugė tė Tiranės, ku besohet se edhe ėshtė mbytur me makinė Emmy nga njė biznesmen kosovar, kėngė kjo qė i ėshtė kushtuar kėngėtares sė vrarė nė fillim tė kėtij viti.
“Shit spot” dhe “Kėnga e mirė, por spoti nuk po pėrshtatet me tė”, pastaj komente tė tjera qė kritikojnė spotin e Elvanės janė shkruar poshtė kėtij postimi.
Ndryshe, ky ėshtė klipi i dytė i Elvanės qė realizohet nė kėtė vit, pėrderisa kėngėtarja ishte fituese e “Top Fest 8” me kėngėn “Me ty”. Mė parė ėshtė thėnė pėr Gjatėn se ėshtė penguar nė realizimin e kėtij spoti.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fansat nuk pelqejnė spotin e ri tė Elvanės

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 7:55 am

Mua pom pelqen shum :D

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi