Ledina prezanton t birin, Erlisin

Shko posht

Super Ledina prezanton t birin, Erlisin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 8:00 am



Tanim q voglushi i kngtares Ledina elo sht gati 3-muajsh, ajo ka vendosur ta prezantoj at n Facebook pr miqt dhe fansat e saj. Bukuroshi i vogl q sht pagzuar nga prindrit me emrin Erlis, ka realizuar disa foto mjaft t bukura, q i japin shum lezet princit t kngtares q jeton prej kohsh n Gjermani.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi