Genta: Fansat mė kėrkojnė tė martohem me ta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Genta: Fansat mė kėrkojnė tė martohem me ta

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 8:01 amGenta Ismaili, e cila kėto ditė ka realizuar kėngėn mė tė re “Guximi”, edhe pse preferohet nga shumė meshkuj, ēuditėrisht ka ende statusin “single”.
Gjatė njė interviste pėr mediat shqiptare kėngėtarja ėshtė shprehur se nga fansat e saj merr propozime tė ēuditshme, e sidomos nga meshkujt.

“Shumė fansa mė kanė shprehur dashurinė, nuk di tė them nėse ka qenė ‘dashuri-dashuri’ apo dashuri qė lidhet me muzikėn qė unė bėj. Kam marrė propozime nga mė tė ndryshmet dhe tė ēuditshmet nė fakt, si p.sh., ‘Genta, do vdes nėse nuk do tė takoj’, ‘Genta, do vdes nėse nuk do tė jesh ti gruaja ime nė tė ardhmen’”, ėshtė shprehur kėngėtarja.

Nė fakt, gjysmė me shaka, ajo ka thėnė se pėrmes kėngės sė saj mė tė fundit, “Guximi”, tė realizuar nė bashkėpunim me Dj Da Lool u bėn “thirrje” djemve qė t’i afrohen e tė mos kenė ndrojtje prej saj, edhe pse ėshtė njė personazh publik shumė i njohur.

“Shumė djem kanė guxim tė mė afrohen, por problemi ėshtė qė ata djem qė mė pėlqejnė nuk e kanė guximin tė mė afrohen, pasi janė me komplekse e kushedi ē’mendojnė”, ka vijuar Genta.

Pavarėsisht njė zhgėnjimi nė dashuri, kėngėtarja nuk i ka humbur shpresat se sė shpejti do tė gjejė personin e duhur.

“Sapo ta gjej, do tė martohem dhe do lind fėmijė, shumė fėmijė. Do shihni njė Gentė ndryshe, sepse unė jam shumė familjare”, ka thėnė Genta.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi