Genta: Fansat m krkojn t martohem me ta

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Genta: Fansat m krkojn t martohem me ta

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 8:01 am

Genta Ismaili, e cila kto dit ka realizuar kngn m t re Guximi, edhe pse preferohet nga shum meshkuj, uditrisht ka ende statusin single.
Gjat nj interviste pr mediat shqiptare kngtarja sht shprehur se nga fansat e saj merr propozime t uditshme, e sidomos nga meshkujt.

Shum fansa m kan shprehur dashurin, nuk di t them nse ka qen dashuri-dashuri apo dashuri q lidhet me muzikn q un bj. Kam marr propozime nga m t ndryshmet dhe t uditshmet n fakt, si p.sh., Genta, do vdes nse nuk do t takoj, Genta, do vdes nse nuk do t jesh ti gruaja ime n t ardhmen, sht shprehur kngtarja.

N fakt, gjysm me shaka, ajo ka thn se prmes kngs s saj m t fundit, Guximi, t realizuar n bashkpunim me Dj Da Lool u bn thirrje djemve q ti afrohen e t mos ken ndrojtje prej saj, edhe pse sht nj personazh publik shum i njohur.

Shum djem kan guxim t m afrohen, por problemi sht q ata djem q m plqejn nuk e kan guximin t m afrohen, pasi jan me komplekse e kushedi mendojn, ka vijuar Genta.

Pavarsisht nj zhgnjimi n dashuri, kngtarja nuk i ka humbur shpresat se s shpejti do t gjej personin e duhur.

Sapo ta gjej, do t martohem dhe do lind fmij, shum fmij. Do shihni nj Gent ndryshe, sepse un jam shum familjare, ka thn Genta.

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 24
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008