Jennifer Lopez krkoi m hert divorcin

Shko posht

Super Jennifer Lopez krkoi m hert divorcin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 8:04 amMiqt e Jennifer Lopez thon se bukuroshja ishte e gatshme q t ndahej nga Marc Anthony nj vit m par.
Krijuesja e hitit On The Floor ka qen n telashe me bashkshortin q nj koh t gjat dhe pas ndarjes shokuese t s premts, miqt thon se kjo ka mundur t ndodhte shum m hert.

Jennifer i ka thn atij se ajo dshiron t ndahet, por ai e ka lutur q t qndroj me t, theksoi nj burim i revists Star.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi