Betohet qeveria e re e Egjiptit

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Betohet qeveria e re e Egjiptit

Mesazh nga EDI.RAMA prej Fri Jul 22, 2011 11:04 am

Ministrat e qeveris s re egjiptiane jan betuar sot para komandantit t Kshillit Ushtarak, i cili pas prmbysjes s regjimit t Hosni Mubarakut udhheq vendin, ka njoftuar agjencia shtetrore e lajmeve MENA.
Betimin sht dashur, si sht paralajmruar, ta bjn zvendskryeministri dhe rreth 14 ministra t rinj, por qeveria akoma nuk ka nxjerr listn prfundimtare t kabinetit t ri.
Kryeministri egjiptian ka krkuar nga ministrat e tij t prgatisin aksion planet me objektivat e para pr arritjen e qllimeve t revolucionit dhe ruajtjen e sukseseve t tij. /koha/
avatar
EDI.RAMA
Antar/e
Besa-Bess
Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20
Vendbanimi: : tetova
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 21/07/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi