Anxhela Martini sjell nj video t nxeht

Shko posht

Super Anxhela Martini sjell nj video t nxeht

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 1:52 pm

Modelja shqiptare Anxhela Maritni ka postuar nj videoklip shum t nxeht n profilin e saj n Twitter.
Bukuroshja, e cila s fundmi kishte br buj me disa fotografi ku kishte harruar t vishte t brendshme gjat nj evenimenti n CFDA Fashion Awards, vazhdon t provokoj edhe m tej.

N videon n fjal Anxhela sht gjysm lakuriq, dhe me sharmin dhe bukurin e saj e tregon sensualitetin dhe ann e nj femre t ndjeshme dhe shum seksi.

Videoja m posht sht realizuar n mnyr profesionale nga Jerome Duram.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi