Kėnga e re e Dafinės e realizuar para 6 vitesh?

Shko poshtė

Super Kėnga e re e Dafinės e realizuar para 6 vitesh?

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 1:53 pmDafina Zeqiri, e cila sė fundmi publikoi kėngėn “Dangreously in love”, thuhet se e ka punuar atė kur ishte vetėm 16 vjeēare.
Klipi i kėngės “Dangreously in love”, i cili ėshtė xhiruar nė Australi, ishte kritikuar nga fansat e kėngėtares pasi tė njėjtin titull e kishte shfrytėzuar edhe kėngėtarja me famė botėrore Beyonce, ndėrsa dhe ai ishte i ngjashėm me klipin e kėngės “Halo” po tė njėjtės kėngėtare.

Por, sipas gazetės “Infopress”, kėnga e Dafinės “Dangreously in love” ėshtė punuar para kėngės sė Beyonce, kur kėngėtarja kosovare ishte vetėm 16 vjeē, por ajo e ka parė tė arsyeshme ta publikojė atė vetėm tash.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi