Unikkatil Vess: Mfal, kush je?

Shko posht

Super Unikkatil Vess: Mfal, kush je?

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 1:59 pmKngtarja kosovare Vesa Luma bhet hor publikisht, teksa shpreh adhurimin e saj pr reperin e famshm kosovar q jeton n SHBA, Viktor Palokaj, i njohur si Unikkatil.

N Twitter, Vesa i ka shkruar fillimisht: Big Big respect per ty! We are proud of you Vesa (Respekt t madh pr ty! Ne jemi krenar me ty Vesa).

Por, Unikkatil duket t ket menduar se ky sht nj prej dhjetra mesazheve q i drgojn fanset. Pas disa orsh ia ka kthyer: Flm shum mirpo nuk po te njof zonje hape pak inboxin kqyre qa tkom shkru my shqipez thnx to all shqipez dashni per adhurus !!!.

Dhe, n fund Vesa i ka thn E pash inboxin- i wrote u back :) thank you :) - E pash inboxin - ta ktheva mesazhin - faleminderit). Mbase, ia ka shpjeguar se kush sht ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi