Eliza Dushku krenohet q sht shqiptare

Shko posht

Super Eliza Dushku krenohet q sht shqiptare

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 6:23 pm
Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku prmend Shqiprin dhe Kosovn sa her i jepet rasti. Ajo tregon vazhdimisht q sht shqiptare, me gjith faktin se ka lindur n SHBA.

Jam krenare q jam shqiptare, ka shkruar ajo n rrjetin shoqror Twitter, teksa ka marr mesazhe nga fansa shqiptar, t cilt gjithashtu pohojn q krenohen me faktin se Eliza sht shqiptare.

Kngtarja nga Shqipria, Bleona Qerreti, e cila sht ende e panjohur n Amerik, ku ka mbrritur para disa vitesh, n njfar mnyre mundohet t fsheh identitetin e saj shqiptar, mbase duke menduar se kjo do ti ndihmoj karriers s saj q e synon. Ajo n koh t fundit ka heshtur faktin se sht shqiptare kur sht pyetur n lidhje me kt, kurse s fundi u ka sugjeruar fansave t saj q t mos komunikojn me t n gjuhn shqipe, por vetm n anglisht!_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi