Truproja: Britney Spears me ka ngacmuar seksualisht

Shko posht

Super Truproja: Britney Spears me ka ngacmuar seksualisht

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 6:30 pmBritney Spears nuk bnte banj, nuk lante dhmbt dhe nuk prdorte deodorant. Kjo sht ajo q ka thn ish-truproja e saj, Fernando Flores.
Flores ka hapur nj proces gjyqsor ndaj kngtares pr ngacmim seksual vitin e kaluar duke thn se Spears ecte nudo pran tij kur ai ishte n shtpi dhe i afrohej shpesh.
Por, disa dokumenta t reja t truprojes nxjerrin fakte t tjera mbi yllin e popit: Afrimet e Britney Spears ishin t padshirueshme pr mua pr disa arsye. Ajo kishte disa vese t pshtira: pinte cigare gjat gjith kohs dhe kruante hundt.
Nuk lante dhmbt, nuk bnte banj pr dit t tra, nuk prdorte parfum dhe flokt i mbante t shkatrruara, shton Flores.
Ish-truproja i Britney Spears krkon 6 milion dollar dmshprblim. Sipas tij, n kohn q punonte pr t (periudha shkurt-qershor i vitit t kaluar) ka vuajtur nga depresioni dhe pagjumsia.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi