Fama e Bieber nuk do t zgjas shum

Shko posht

Super Fama e Bieber nuk do t zgjas shum

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 6:59 amFama e Justin Bieber nuk pritet t zgjas shum sa mendojn njerzit, gjithnj sipas reperit Vanilla Ice.
Vanilla mendon se Bieber mund ta ket fatin e tij, kur n moshn 17 vjeare krijoi hitin Ice Ice Baby dhe m pas nuk kishte sukses, ndrsa reperi ndjen se po e njjta gj, rnia e fams q do t jet e shpejt dhe e dhimbshme mund ti ndodh edhe tinejxherit sensacional.

Un e bra Ice Ice Baby kur isha 16 vje. Dhe kshtu mund t ndrlidhem me t. Un kam shituar mbi 100 milion kopje dhe un e kam pasur nj fundjav q zgjati pr tri vjet, dhe nuk e dija si isha, cila ishte gjja ime parsore n jet. Parashikimi im pr Bieber sht se ai momentalisht sht duke e prjtuar fundjavt q zgjasin me vite dhe se atij nuk do tiu zgjas dhe aq kjo fam, u shpreh Vanilla Ice.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fama e Bieber nuk do t zgjas shum

Mesazh nga GentleMan prej Sat Jul 23, 2011 11:09 am

nermal qe nuk zgjat shum se ky ka tekste te rinis te kategoris 12 deri 16 vjeqare.. ndersa ky po rritet ska ma bieber :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi