Genta: Do tė martohem dhe do tė bėj shumė fėmijė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Genta: Do tė martohem dhe do tė bėj shumė fėmijė

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 7:00 amKėngėtarja Genta Ismajli, ndonėse e preferuar e shumė meshkujve, tash sa kohė ėshtė e vetme. Ajo nė emisionin “Takimi i pasdites” qė udhėhiqet nga Rudina Magjistarin, ka folur pėr dėshirėn e saj pėr tė krijuar familje.

“Shumė fansa mė kanė shprehur dashurinė, nuk di tė them nėse ka qenė “dashuri-dashuri” apo dashuri qė lidhet me muzikėn qė unė bėj. Kam marrė propozime nga mė tė ndryshmet dhe tė ēuditshmet nė fakt, si p.sh., ‘Genta, do vdes nėse nuk do tė takoj’, ‘Genta, do vdes nėse nuk do tė jesh ti gruaja ime nė tė ardhmen’ etj.” ... ėshtė shprehur kėngėtarja.

Genta ka shtuar se pėrmes kėngės sė saj tė fundit “Guximi” u bėn “thirrje” djemve qė t’i afrohen e tė mos frikėsohen prej saj, edhe pse ėshtė njė personazh publik shumė i njohur.

“Shumė djem kanė guxim tė mė afrohen, por problemi ėshtė qė ata djem qė mė pėlqejnė nuk e kanė guximin tė mė afrohen, pasi janė me komplekse e kushedi ē’mendojnė”, ka thėnė Genta, e cila, pavarėsisht njė zhgėnjimi qė ka pasur nė dashuri, nuk i ka humbur shpresat se sė shpejti do tė gjejė personin e duhur.

“Sapo ta gjej, do tė martohem dhe do lind fėmijė. Do shihni njė Gentė ndryshe, sepse unė jam shumė familjare”, ka thėnė Genta nė intervistėn pėr gazetėn shqiptare “Standard”.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi