Rihanna n gjyq pr S&M

Shko posht

Super Rihanna n gjyq pr S&M

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 8:58 amBeteja ligjore e Rihannas me David Lachapelle pr videoklipin e kngs S&M do t vazhdoj n gjykat, pasi nj gjykats nga New Yorku ia garantoi fotografit lejen pr t vazhduar rastin ndaj kngtares.
Fotografi i vip-ave ndrkombtar akuzon kngtaren e njohur pr promon kontroverse t klipit q bri q klipi t mos jet i lejuar t shikohet nga shum vende.

N nj seanc gjyqsore t enjtn, gjykatsja Shira Scheindlin ka vendosur q aktakuza e Lachapelles t zgjerohet edhe m tej, pasi beson se ka ngjashmri mes puns s tij dhe klipit t Rihannas, i cili megjithse i prfunduar, fansat nuk mund ta shikojn dot.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi