Swarovski, sfilatė mode nė Prishtinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Swarovski, sfilatė mode nė Prishtinė

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 10:22 amKompania e njohur e bizhuterive dhe e arit, “Swarovski” ka paralajmėruar se do tė mbajė njė sfilatė mode nė Prishtinė mė datėn 30 korrik.
Sfilata do tė quhet “Nė krahėt e fantazisė”, pėrderisa nė kėtė sfilatė janė ftuar personalitete tė njohura nga Kosova.
Sfilata do tė mbahet nė objektin e qendrės tregtare Albi Mall, ndėrkaq nė tė pritet tė marrin pjesė edhe politikanė dhe fytyra tė njohura tė modės dhe artit nga Kosova dhe jashtė saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi