Kompiuteri i Habey n shitje

Shko posht

Super Kompiuteri i Habey n shitje

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 23, 2011 2:45 pm


Kompania Habey ka prezantuar sot n tregun amerikan kompiuterin e ri personal t gjitha n nj, t quajtur PPC-6512.
Ky prototip ka nj sistem operimi opsional Windows 7 ose Linux, ekran 12-inch me prekje, procesor 1.8 GHz dual-core Intel Atom, memorje t integruar 512 MB me mundsi rrijte, kart grafike nVidia ION GT 218, nj kamera ballore ne krye t ekranit 1.3 megapiksel si dhe porta pr VGA, HDMI dhe USB.

Ky kompiuter i Habey, i cili sapo ka dal n tregun amerikan kushton 800 $.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi