Modejla kroate ngacmohet nga Haxhi Merxha?

Shko posht

Super Modejla kroate ngacmohet nga Haxhi Merxha?

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 3:21 pmModelja kroate Kristina Lumbar e cila para disa ditve kishte pohuar eksperiencn e saj gjat pjesmarrjes n Prishtina Fashion Week, ku kishe pohuar se sht ngacmuar nga politikan kosovar dhe sipas saj ka pranuar edhe dhurata prej tyre, organizatori i Prishtina Fashion Week, Luan Orui, ka thn pr Express se i vetmi politikan q sht takuar me modelen kroate Kristina Lumbar, ka qen Haxhi Merxha.
Modelet q marrin pjes n Prishtina Fashion Week kan shum pak mundsi q t takohen me politikan apo biznesmen, ka thn Orui. Sipas tij, Lumbar ka qndruar tri dit n Kosov dhe se me Haxhi Merxhn sht takuar n VIP Shpija.

Orui po ashtu ka thn se Lumbar do t demantoj gazetn Express t Bosnje dhe Hercegovins.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi