Koncert pr nder t Michael Jackson

Shko posht

Super Koncert pr nder t Michael Jackson

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 3:22 pmFamilja e Michael Jackson pritet q t konfirmoj datn e nj koncerti komemorativ dhe bamirs t Michael Jackson, n nj konferenc pr shtyp t hnn.
Jackson i cili vdiq nga mbidoza e Propofolit n shtpin e tij n Los Angeles m 25 qershor t vitit 2009, do t nderohet me nj koncert t madh n Los Angeles, ku do t performojn artistt m t mdhenj, ndrsa t ardhurat do t jipen pr bamirsi.

Ende nuk dihet nse do t performojn vllezrit e Michael Jackson, por Janet Jackson besohet se do t kndoj duetin e vitit 1995, Scream.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi