T lsh internetin? Njsoj si t lsh duhanin

Shko posht

Super T lsh internetin? Njsoj si t lsh duhanin

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 3:28 pmSipas nj studimi t realizuar nga Intersperience, n rreth 1000 konsumator, shumica e njerzve ndihen t mrzitur dhe t depresionuar nse nuk u lejohet hyrja n internet. Njerzit ndihen n kt mnyr edhe nse nuk kan hyrje pr nj koh t shkurtr. Shumica e pjesmarrsve, t cilve iu mohua hyrja n internet, than se ndiheshin njsoj sikur po linin duhanin apo alkoolin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi